Potlač reklamných a darčekových predmetov

Tampoprint

Populárna technológia potlače reklamných predmetov. Používa sa na potlač takmer všetkých povrchov. Výborná pre potlač plastových výrobkov ako sú perá, zapaľovače, kľúčenky ale používa sa aj na potlač kovu, skla, keramiky.

Rotačná sieťotlač

Používa sa pri tlači rotačných predmetov ako sú hrnčeky, poháre, fľašky, termohrnčeky. Vhodná pre potlač skla, keramiky, plastu. Realizácia viacfarebnej tlače je závislá od tvarovej presnosti výrobku. Neodporúčame pre náročnú sútlač viacerých farieb.

Priama sieťotlač

Sieťotlač je možné použiť iba na rovné predmety. Odporúčame ju hlavne na potlač reklamného textilu ako sú tričká, bavlnené tašky a podobne. Možnosť tlače do rozmerov A3.

Pri tlači farebných tričiek je nutné používať ako základ bielu farbu a túto tlačiť samostatne. Z tohto dôvodu ´je cenník sieťotlače rozdelený na potlač na biely podklad a na farebný podklad. Cenník je platný iba pre tlač tričiek. Priamu sieťotlač na iné druhy reklamného textilu alebo reklamného tovaru je nutné kalkulovať na základe presnej špecifikácie.

Laser

Pri tejto technológii je logo vypaľované do povrchu reklamného predmetu. Dekor sa ďalej nefarbí to znamená, že výsledná farba je určená podkladom. Používame pre dekor materiálov kov, plast, sklo, drevo, EVA.

Transférová tlač

Pri tejto technológii sa logo tlačí na prenosné médium a následne sa prenáša na dekorovaný povrch za použitia tlaku a tepla. Technológia vhodná pre tlač materiálov ako nylon, polyester teda materiálov použitých pri výrobe väčšiny reklamných tašiek (nákupných, športových, cestovných, dokumentoviek). Často sa tiež používa na dekorovanie 5-panelových čiapok.

Strojové vyšívanie

Strojové vyšívanie sa používa na dekorovanie reklamného textilu ako sú tričká, polokošele, bundy, vetrovky, vesty a podobne. Cena výšivky sa kalkuluje podľa plochy (počet stehov). farebnosť loga nemá praktický vplyv na cenu dekoru.

Transfer

Technológia transférovej potlače je ideálna pre potlač textilných materiálov na prírodnej báze aj na syntetické tkaniny a ich zmesi.

Potlač skla, keramiky, porcelánu - výpal

Výpal na sklo je vhodná technológia pre označenie hrnčekov, pohárov, konvičiek, tanierov a pod.

Flock

Potlač je možné uskutočniť na všetky textilné materiály (tričká, čiapky, batohy, vaky, tašky z netkaného materiálu atď.).

Pieskovanie

Túto potlačovú technológiu je možné  používať na reklamné predmety zo skla a kovu. Je vhodná pre označovanie pohárov, plakiet, nerezových butyliek, hrnečkov a ďalších sklenených a kovových predmetov.

Razba

Pre realizáciu potlače touto technológiou je potrebné vyrobiť raznicu z tepelne dobre vodivého materiálu v tvare motívu loga. Preto sa používajú raznice z mosadze.

Digitálna UV tlač

Táto technológia je vhodná na reklamné zapalovače, otvárače, hodiny a mnoho ďalších predmetov, ktoré sú bez výstupkov a zaručene rovnako vysoké.

Digitálna tlač

Digitálna potlač sa používa hlavne pre výrobu komplimentiek, papierových samolepiek (printetikiet), potlač butonov a manžiet na diáre.

Ofsetová tlač

Ofsetová potlač sa najčastejšie používa pre potlač a tlač kalendárov, PF kariet a komplimentiek.

Manžety na diáre

Manžeta na diáre je celoplošne digitálne potlačený prúžok papiera, ktorý obopína dosky diára a je k nim z vnútornej strany pripevnený pomocou snímateľného lepiaceho gélového bodu.